null

Oferta

null

Umowa

null

Oświadczenie

null

Produkcja

null

Montaż

OD ZAPYTANIA PO REALIZACJĘ ZAMÓWIENIA.
Czas trwania: około 4 tygodnie.

Etapy:

Oferta – przygotowujemy indywidulaną ofertę pod każde zapytanie, którą tworzymy zgodnie z dostarczoną dokumentacją (tak naprawdę jest to cały projekt dachu). Czas jej przygotowania trwa około 5-7 dni i dlatego w tej kwestii prosimy Państwa o cierpliwość.

Umowa – proces jej przygotowania to zaledwie chwila, natomiast najważniejszy jest dla nas podpis inwestora na dokumencie. Z doświadczenia wiemy, że trwa to kilka dni, przedłużając termin realizacji o kolejny tydzień.

Oświadczenie – stanowi integralną część umowy. Jest to akceptacja podstawowych parametry wiązarów z załączonym rysunkiem wiązarów. Zakładamy, że podpisane oświadczenie otrzymamy w ciągu 3-4 dni, od momentu przekazania dokumentu inwestorowi.

Produkcja – po uwzględnieniu wszystkich zmian i ustaleń możemy zająć się produkcją, która wraz z cięciem zajmuje nam około 2-3 dni.

Montaż – ustalany jest zawsze z tygodniowym wyprzedzeniem. Zajmujemy się dostawą wiązarów na budowę oraz zleceniem i przekazaniem wszystkich wytycznych ekipie montażowej, która będzie realizować Państwa zamówienie.